BAŞKANIN MESAJI VE ŞİRKET GEÇMİŞİ

1999 Yılında Ak Oto Kiralama ile başlayan ticari hayatımız,2007 yılında Rize Aktur firmasının kurulumuyla 2 ortaklı bir şirket olarak faaliyete başladı.

Kuruluşumuzdan bu yana yenilikçi ve profesyonel hizmet anlayışından ödün vermeden taşımacılık sektöründe örnek adımlar atarak tercih edilen bir firma olmayı başardık.


Rize’de öğrenci taşıma hizmetlerine kurumsal bir kimlik giydiren şirketimiz,GPRS’li takip sistemi, Öğrenci servislerimizde Hostes imkanı sağladığı gibi yenilikçi ve eğitimci şoför kadrosuna sahip olmak için çok uğraştık.

Rize Aktur olarak son model araçlara sahip olsanız bile eğitimli şoför kadronuz yok ise kaliteyi yakalamanın mümkün olmadığını düşünerek şoförlerimize kişisel gelişim uzmanları ile eğitim seminerleri düzenledik. Her ay düzenli olarak ayın şoförünü seçerek işini özen gösteren şoförlerimizi taktir ederek ödüller verdik.

Rize Aktur olarak işimizin ciddiyetini ve önemi farkında olarak İnsanların en değerli varlıklarını taşıdığımızı hiçbir zaman unutmadık. Şirket olarak güvenilirliği hep en ön planda tuttuk.

İnsanların en değerli varlıklarını taşırken zamanla yarıştık. Öğrencilerimizin huzur içinde evlerinden okullarına taşıyıp, akşamları huzur içinde öğrencilerimizi evlerine teslim etmek en önemli görevimizdir dedik. Personel taşımacılığında,müşterilemizin istek ve beklentilerini karşılamak için sürekli kendimizi yeniledik.

Rize Aktur olarak uzman ekibimiz, eğitimli ve deneyimli şoför kadromuzla günde 100 araçla 800 öğrenci 350 personeli güven için taşıyoruz.

Rize Aktur firması olarak 1999 yılında başladığımız oto kiralama hizmetine son model rent a car kaskolu araçlarımızla hizmet etmeye devam ediyoruz. Şirketimiz bünyesinde A.R.S Sigorta unvanı ile Türkiye’nin ve Dünya’nın önde gelen sigorta şirketlerinin A Acentelikleri ile 15 bin müşterimize hizmet vermenin gururunu yaşıyoruz.