Rize Aktur olarak Rize’de Öğrenci Taşıma işine profesyonel bir anlayış getiren şirketimiz.Hostesli ve GPRS’li taşıma sistemi ile çocuklarınızın daha güvenli evden okula, okuldan eve taşınmasını sağlıyor.

Son model araçların yanında eğitimli şoför kadrosu ile ön plana çıkan şirketimiz.Şoförlerine ayda bir kişisel gelişim uzmanları eşliğinde eğitimler vererek öğrenci ilişkileri, veliye karşı davranış, karşılama ve uğurlama,hitabep,diksiyon,güvenlik konusunda eğitim almalarını sağlıyoruz. Şoförlerimizin eğitiminin yanı sıra velilerimiz ile yaptığımız anket sonucu her ayın şoförünü seçerek şoförlerimizi ödüllendirerek okul aile işbirliği ile şoförlerimizi okulun bir parçası haline getiriyoruz.Rize Aktur olarak Rize’de Öğrenci Taşıma işine profesyonel bir anlayış getiren şirketimiz.Hostesli ve GPRS’li taşıma sistemi ile çocuklarınızın daha güvenli evden okula, okuldan eve taşınmasını sağlıyor.

Son model araçların yanında eğitimli şoför kadrosu ile ön plana çıkan şirketimiz.Şoförlerine ayda bir kişisel gelişim uzmanları eşliğinde eğitimler vererek öğrenci ilişkileri, veliye karşı davranış, karşılama ve uğurlama,hitabep,diksiyon,güvenlik konusunda eğitim almalarını sağlıyoruz. Şoförlerimizin eğitiminin yanı sıra velilerimiz ile yaptığımız anket sonucu her ayın şoförünü seçerek şoförlerimizi ödüllendirerek okul aile işbirliği ile şoförlerimizi okulun bir parçası haline getiriyoruz. Aktur olarak biliyoruz ki şoförlerimiz öğrencilere karşı bir modeldir.

Ayrıca GPRS sistemi ile Veliler çocuklarını emanet ettikleri araçların km hızını, nereden gittiğini, ani dönüş, hatalı sollama gibi kurul hatası yapıp yapmadığını kendi cep telefonu ile kontrol etme imkanı buluyor.

Okul servisi araçlarında Hostes bulundurma zorunluluğu getiren şirketimiz çocukların daha güvenli ve huzur içinde seyahat etmelerini sağlıyor. Öğrenci taşıma işinde günde 1000’in üstünde öğrenci taşıyan şirketimiz. Velilere verdiği güvenle her geçen gün taşıdığı öğrenci sayısını arttırmaktadır.

Rize’nin en geniş araç filosunu sahip olan şirketimiz ‘’BİZ TÜRKİYE’NİN GELECEĞİNİ TAŞIYORUZ’’sloganıyla hareket ederek yarınımızın teminatı en değerli varlıklarınızı emanet edebileceğiniz en güvenilir firma olduğunu kısa sürede kanıtlamıştır.

Referanslarımız:
RİZE ÖZEL ÇÖZÜM KOLEJİ
RİZE MİLLİ EĞİTİM TAŞIMALI EĞİTİM
HAYRİYE UCAK REHABİLİTASYON MERKEZİ
ÖZEL ÖĞRENCİ SERVİSLERİMİZ.